Atgalinės nuorodos

Kas yra Atgalinės nuorodos?

Atgalinės nuorodos (angl. Back links) – tai internetinės nuorodos, kurios iš kitų tinklapių veda į Jūsų svetainę. Paieškos robotai internetą suvokia kaip voratinklį: kuo daugiau gijų veda į Jūsų svetainės nuorodą, tuo greičiau ji randama. Todėl SEO paslaugos neįsivaizduojamos be “ Back links“ analizės, nes grįžtamasis ryšys yra vienas iš svarbiausių SEO rodiklių – kuo daugiau turite į Jūsų svetainę vedančių nuorodų, tuo aukštesnis yra jos indeksas. Reikia rinktis atsakingai kur talpinti savo atgalines nuorodas. Nepakanka turėti daug grįžtamų nuorodų, nes jos privalo teikti Jūsų tinklapiui vertę. Nuorodų vertė priklauso nuo tinklapio specifikacijos, ar turiniai yra susiję ir pan. Jeigu apsikeisite atgalinėmis nuorodomis su geras specifikacijas turinčiomis svetainėmis – puiku. Jeigu skubėsite ir dirbsite neatidžiai, Jūsų svetainės nuorodos gali atsidurti abejotinos reputacijos tinklapiuose. Tokiu atveju interneto paieškos sistemose bus sumažintas Jūsų svetainės reitingas. Atgalinių nuorodų tinklo kūrimas skirstomas į tris tipus:

Atgalinės nuorodos, seo specialistai, seo paslaugos, kokybiskas seo

 

  •  Kontekstines atgalines nuorodas. Jos dažniausiai būna straipsniuose, kai aktyvi nuoroda yra konkretus Jūsų svetainės raktinis žodis, pagal kurį siekiama pakelti svetainės poziciją paiešk
    os sistemose. Google sistema labiausiai vertina šias nuorodas.
  • Grįžtamos vienpusės atgalinės nuorodos. Jos iš tinklapio veda tik į vieną pusę, pvz. skelbimas su atbuline nuoroda.
  •  Apsikeitimas atgalinėmis nuorodomis, pvz. kai Jūs su savo partneriu apsikečiate atgalinėmis nuorodomis. Tačiau apsikeitimo variantas yra ne toks efektyvus. Atgalinių nuorodų kūrimas yra atsakingas, daug laiko ir pastangų reikalaujantis darbas. Šį darbą, kuris pakeltų Jūsų svetainės reitingą ir padarytų labiau „matomus“ internete, geriausia patikėti patyrusiems šioje srityje SEO specialistams.

Mes galime padėti augti jūsų verslui, suteiksime nemokamą konsultaciją!
Sėkmingai padėjome jau virš 65 įmonių!