Raktažodžiai

Raktažodžių parinkimas

Paieškos sistemų optimizavimas (SEO) yra neįmanomas be raktažodžių ar raktažodžių frazių atrankos. Pagal pasirinktus raktažodžius potencialūs klientai randa Jūsų svetainę.
Raktažodžiai ir raktažodžių frazės yra kertiniai akmenys SEO optimizavimo procese, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamus raktinius žodžius.

Raktazodziai-seo-paslaugos-seo-specialistai

Įvertinkite galimybes

Jeigu Jūsų tinklapis yra su prastesnėmis specifikacijomis ir išsirinkote labai konkurencingas frazes – tuomet bus žymiai sunkiau pakliūti į pirmąsias paieškos tinklapio pozicijas. Bandant patiems atlikti savo svetainės optimizavimą, galite į raktinius žodžius įterpti klaidinančių žodžių ar frazių. Netikslinga į raktinius žodžius įterpti klaidinančių frazių pavyzdžiui kaip „NEMOKAMAS langų statymas“. Nes tai klaidins potencialius klientus. Reikia žinoti, kad atlikti veiksmą yra lengviau negu jį pašalinti. Paieškos sistemos algoritmai stebi naršytojo elgseną. Remiantis šuo rodikliu , jei netinkamai yra parinkti raktažodžiai, Jus tiesiog gali laikinai išmesti iš paieškos sistemos. Bus sunku rasti Jūsų tinklapį paieškos sistemoje, taip pat gali atsirasti nuostolių. Dėl šios priežasties ir apsimoka kreiptis į SEO specialistus.
Pasirenkate raktines frazes , reikia įvertinti rinkos konkurenciją, ištirti kaip dažniausiai žmonės ieško norimos paslaugos ar daikto, kaip raktinių žožių ar frazių pakeitimas įtakoja paieškos apimtį, įvertinti geografinę padėtį ir t.t.

SEOspecialistai pataria

Internete tinklapio optimizavimui yra skirta daugybė įrankių, bet SEO specialistai naudoja tik sertifikuotus ir patikrintus įrankius, kurie suteiks tikslius rezultatus bei pasiūlymus.    Kai Jūsų raktažodis bus geriau suindeksuotas paieškos sistemoje , Jūsų potencialūs klientai lengviau ir greičiau ras Jūsų siūlomas paslaugas ar produktus. Tad prieš atliekant tinklapio optimizavimą, rekomenduojame visada pasitarti su SEO specialistais, nes jis susideda iš daugybės svarbių detalių.

 


Mes galime padėti augti jūsų verslui, suteiksime nemokamą konsultaciją!
Sėkmingai padėjome jau virš 65 įmonių!